Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Jan Hus

Oldřich Kulhánek  - Jan Hus

Cena: 2100
Aktuální cena: 2200

litografie, rok 2010, signováno DU, aut. tisk, rozměr 31 x 17 cm, volný list

Teplo krbu

Jiří Kolář  - Teplo krbu

Cena: 7200
Aktuální cena: 7200

koláž, karton, rok 1970, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Orchestr

Jan Kotík  - Hudební zátiší

Cena: 400
Aktuální cena: 400

tužka, papír, 40 léta, signováno DU, rozměr 20,5 x 16,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse