Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Eros

František Tichý  - Eros

Cena: 4500

suchá jehla, rok 1942, signováno LD, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, rám

Polibek

Ota Janeček  - Polibek

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 42/50, rozměr 31 x 21,5 cm, rám

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

První cvičení

Alena Kučerová  - První cvičení

Cena: 75000
Aktuální cena: 75000

perforovaný plech, rok 1986, adjustace 2003, signováno a popsáno vzadu, rozměr 53 x 64,5 cm, dílo z atelieru autorky

Kameny

Kamil Lhoták  - Kameny

Cena: 8000
Aktuální cena: 8000

litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno: zkušební tisk I. rozměr 20 x 30 cm, volný list

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

Cena: 11000
Aktuální cena: 11000

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.