Přehled uměleckých děl v aukci  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Hlava u okna

Jan Kotík  - Hlava u okna

Cena: 29000
Aktuální cena: 29000

olej, překližka, rok 1944, signováno LN, rozměr 24,5 x 29 cm, rám, vystaveno r. 1992, NG - Městská knihovna č. kat 17

Miroslav Šnajdr  - Bez názvu

pastel, papír, rok 2010, signováno PD, rozměr papíru 40 x 30 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Otto Gutfreund  - Hlava

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

socha, reliéf, bronz, rok 1919, rozměr 26,5 x 16,5 cm, soupis plastik NG, Praha 1995, číslo soupisu 96, reprodukováno str. 211, znalecký posudek k dílu zpracoval PhDr. Jaroslav Pelikán