Přehled uměleckých děl v aukci  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Franz Kafka

Stanislav Holý  - Franz Kafka

Cena: 1250
Aktuální cena: 1250

litografie, signováno DU, číslováno, 22/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám

Ztracená hlava

Jiří Anderle  - Ztracená hlava

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

akryl, dřevo, rok 2018, signováno PD, rozměr 40 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora

Lachtan

Vincenc Vingler  - Lachtan

glazovaná keramika, signováno a číslováno, rozměr 17 x 21 x 17 cm

Vodník

Josef Lada  - Vodník

Cena: 15000
Aktuální cena: 15000

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 98/500, rozměr 32 x 42 cm, rám, vydalo nakladatelství ELK, zelená varianta

Sedící II.

František Gross  - Sedící II.

Cena: 300
Aktuální cena: 300

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 180, č. 429