Přehled uměleckých děl v aukci  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Fratellini

František Tichý  - Fratellini

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

Cena: 3300
Aktuální cena: 3300

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta

FILLE - FLEUR

Victor Vasarely  - FILLE - FLEUR

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

serigrafie, rok 1932/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 67 x 48,5 cm, volný list

Postavy

František Hudeček  - Postavy

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

tužka, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 22 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2017

Jaro

Ota Janeček  - Jaro

litografie, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 22,5 cm, volný list