Václav Boštík  - Bez názvu

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list

Klíč

Salvador Dalí  - Klíč

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

socha, bronz, značeno, rok 1974, číslo odlitku 1753, rozměr v. 12 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 18 cm, soupis Dalí str. 31

Plastika

František Gross  - Plastika

fix, tužka, papír, rok 1973, signováno PD, rozměr 38 x 27 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Jehlan a míč

Kamil Lhoták  - Jehlan a míč

olej, lepenka, rok 1977, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 1797/23, vystaveno Praha 2020

Flowers (Kytky)

Andy Warhol  - Flowers (Kytky)

serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen

Alena Kučerová  - Bez názvu

tisk z perforovaného plechu, rok 1991, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 26 x 33 cm, volný list

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.