Balon

Tomáš Bím  - Balon

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 69/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

U letiště

Kamil Lhoták  - U letiště

zinkografie, akvarel, signováno PD, rozměr 14 x 9,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020