Dva strojky

František Gross  - Dva strojky

litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 17/73, soupis grafiky str. 171, č. 410, rozměr 43 x 29,5 cm, volný list

Zátiší

Josef Istler  - Zátiší

olej, sololit, rok 1952, signováno PD, rozměr 39,5 x 29 cm, 44 x 54 cm, rám, významná sbírka Německo

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

Cena: 500

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

serigrafie, soupis Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning a F. Feldman 1997, č. II. 22-31, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list, certifikát přiložen