Jiří Slíva - XXXXL

Jiří Slíva  - XXXXL

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list

Josef Istler  - Hlava

olej, papír, signováno PD, rozměr 46 x 33,5 cm, volný list

Kristian Kodet  - Hlava

olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám