František Gross  -  Krajina

Aukce bude ukončena: 06.11.2018 20:15:00

Aktuální cena: 6500

Identifikační číslo: 11727

olej, karton, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 6500Kč