Přehled uměleckých děl v aukci

Skřivani II.

Olga Karlíková  - Skřivani II.

Cena: 550
Aktuální cena: 550

litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list

Vzpomínka na Dürera

Petra Oriešková  - Vzpomínka na Dürera

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 28/140, rozměr 20 x 14 cm, volný list

Fantazie

Miroslav Horníček  - Fantazie

kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta

Metamorfózy

Václav Sivko  - Metamorfózy

litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list