Přehled uměleckých děl v aukci

František Gross  - Hlava

Cena: 600
Aktuální cena: 600

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.135 č.326, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list

František Gross - Postava před plynojemem

Cena: 400
Aktuální cena: 400

litografie, rok 1981, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.185 č.441, rozměr 14,7 x 10,6 cm, volný list

František Gross - Ostrov se sopkou

litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.121 č.294, rozměr 15,5 x 23 cm, volný list

František Gross - Krajina

František Gross  - Krajina

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

olej, karton, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Krajina

František Gross  - Krajina

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 1973, signováno LD, náklad 200 ks, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko, soupis díla str. 192 č. 460

Setkání

František Gross  - Setkání

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435

Válečník I.

František Gross  - Válečník I.

Cena: 4100
Aktuální cena: 4100

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 27/31, rozměr 41,5 x 57,5 cm, volný list, soupis str. 144 č. 353

Nesebar

František Gross  - Nesebar

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13 x 15 cm, volný list, soupis str. 111, č. 266

František Gross  - Hlava

Cena: 600
Aktuální cena: 600

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.134 č.324, rozměr 14,7 x 10,2 cm

Laboratoř

František Gross  - Laboratoř

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list