Olbram Zoubek  -  Postava u kříže

Aktuální cena: 3800
Aktuální kupující: 0458

Olbram Zoubek (*21.04.1926 †15.06.2017)

Identifikační číslo: 5972

reliéfní tisk, zlaceno, rok 1996, signováno PD, číslováno 21/150, vydáno k 70 narozeninám O. Zoubka, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč