Zbyšek Sion - Zvíře
olej, akryl, karton, rok 2002, signováno PD, rozměr 29,5 x 42 cm
akvarel, uhel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 31 x 43,5 cm, volný list
dřevoryt, rok 1913, signováno PD, rozměr 15 x 20 cm, rámováno, soupis díla Dvořák č. 5
akvarel, papír, rok 1954, signováno PD, rozměr 34 x 43 cm, rám, vystaveno Praha 2019
litografie, rok 2007, signováno DU, číslováno aut. tisk, rozměr 26 x 17 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 8/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list
serigrafie, rok 1960/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, volný list
dřevoryt, rok 1947-48, signováno PD, rozměr 35,5 x 27,5 cm, volný list, publikováno: ARGESTEA 1994, číslo c. 19/17, vytištěno 15 výtisků
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 51/100, rozměr 48,5 x 32,5 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750
litografie, rok 1986, signováno PU, rozměr 16 x 14 cm, volný list