Alena Kučerová - Bez názvu
tisk z perforovaného plechu, lept, rok 1991, signováno PD, číslováno 7/10, rozměr 37,5 x 54 cm, volný list,
olej, plátno, rok 2020, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autorky
suchá jehla, rok 1944, signováno LD, rozměr 16 x 10 cm, volný list, soupis díla str. 89, č. 105
akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 25 x 17,5 cm, vydala Umělecká beseda, volný list
Cena: 6300
Aktuální cena: 6300
lept, rok 1945, signováno PD, rozměr 29,5 x 23,5 cm, volný list, mírně poškozeno
lept, rok 1990, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 23 x 14,5 cm, volný lis
suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list
suchá jehla, rok 1982, signováno PD, číslováno 50/60, rozměr 30 x 22 cm, volný list