Jan Bauch - Ukřižování
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
plexisklo, rok 2003, signováno LD, náklad 450 exemplářů, z nich 250 signováno, rozměr 15 x 21 cm, rám
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 64/90, rozměr 35 x 63 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 60/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 76/100, rozměr 46,5 x 30 cm, volný list
litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 49/74, rozměr 33 x 27,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 77/150, rozměr 49 x 38 cm, volný list
litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, rám
Cena: 3750
Aktuální cena: 3750
litografie, rok 1951, signováno PD, číslováno 61/200, rozměr 36 x 22 cm, rám