Pavel Sukdolák - Obrazce
lept, signováno PD, číslováno 33/150, rozměr 21 x 15 cm, rám
Cena: 900
Aktuální cena: 900
Cena: 8000
Aktuální cena: 8000
dřevoryt, rok 1953, signováno PD, rozměr 29,5 x 15 cm, vystaveno Praha 2012, rám, popsáno v soupisu díla J. Váchala na str. 464
serigrafie, rok 1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 41 x 45 cm, volný list
serigrafie, rok 1969/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, rám
pastel, tuš, papír, rok 1975, rozměr 12 x 16,5 cm, rám, vystaveno Praha 2019
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
lept, rok 1945, signováno PD, rozměr 7,5 x 11 cm, volný list
dřevoryt, rok 1963, signováno LD, číslováno 75/100, rozměr 26 x 18 cm, rám, soupis Dali č. 1051
litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23