polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 27/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
6x serigrafie, rok 1982, každý list signován, náklad 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,5 x 12 cm, volný list
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno, soupis Dvořák č. 40
Cena: 900
Aktuální cena: 900
serigrafie, rok 2006, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list