Antonín Václav Slavíček - Od pekaře
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
tuš, akvarel, karton, rok 1935, signováno LN, vzadu autorské razítko, rozměr 11,5 x 16 cm, volný list
Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
2-barevná serigrafie, papír, rok 1968, signováno vzadu, číslováno 137/140, vydavatel:Kunstverein Hannover, SRN, soupis grafiky str.62/63, rozměr 70 x 70 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1972, signováno DU, číslováno 65/91, rozměr 64 x 75,5 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
kombinovaná technika, rok 1992, signováno PD, číslováno 26/130, rozměr 63,5 x 50 cm, volný list
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám