Jan Zrzavý - Piazzetta
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 59/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám
litografie, rok 1903, značeno v kameni PD, rozměr 32,5 x 29 cm, rám
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
socha, bronz, značeno, rok 1974, číslo odlitku 1753, rozměr v. 12 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 18 cm, soupis Dalí str. 31
fix, tužka, papír, rok 1973, signováno PD, rozměr 38 x 27 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
13x kvaš, tužka, papír, dopis, rok 1966, různé velikosti, volné listy
2x litografie, rok 2000-2003, 2x signováno, rozměr cca 20 x 27 cm
olej, lepenka, rok 1977, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 1797/23, vystaveno Praha 2020
serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen
tisk z perforovaného plechu, rok 1991, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 26 x 33 cm, volný list