Adolf Born - Sallyina dobrodružství
kniha, lept, rok 1999, signováno PD, číslováno 5/100, rozměr 12 x 9 cm
15x dřevoryt, rok 1927, signováno v tiráži, různé rozměry, papír 19 x 14 cm
dřevoryt, rok 1948, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 14,5 x 12 cm, volný list
pastel, pero, papír, signováno PD, rozměr 19 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
10x kombinovaná technika, rok 1992, každý list signován, vydáno ve 100 ks, volné listy
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
litografie, rok 1959, signováno PD, číslováno 500/77, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č. 122, str. 203, rám
lept, rok 1993, signováno PD, číslováno 10/20, rozměr 20 x 14 cm, volný lis
uhel, papír, rok 1961, signováno LD, rozměr 29 x 21 cm, pasparta