Jitka Válová - Postavy
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 12/135, rozměr 29 x 23,5 cm, volný list
lept, rok 1974, signováno PD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, pasparta, soupis Dvořák č. 40
akvarel, tempera, sololit, rok 1928, signováno PD, rozměr 24 x 32 cm, rám, vzadu štítek s popisem a číslo
suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 864
kresba na ultrafánu, rozměr 28,5 x 29 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 133 č. 323, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora.
pastel, tuš, papír, rok 1991, signováno DU, rozměr 21 x 10,5 cm, volný list