František Gross - Továrna
uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 22 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, rok 1970, rozměr 85 x 75 cm, vydáno v edici Sunday B. Morning r. 2011, certifikát přiložen
12x akvarel, pastel, pero, tužka, papír, rok 1997, rozměr cca. 12x 9 x 12 cm, volné listy
lept, rok 1987, signováno PD, aut. tisk 7/10, rozměr 11,2 x 13 cm, volný list
olej, tempera, plátno, rok 1959, signováno LD, rozměr 20,5 x 20,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno od rodiny, vystaveno Praha 2018
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 58/70, rozměr 33 x 43,5 cm, volný list
lept, rok 1939, signováno DU, rozměr 14 x 28 cm, soupis díla Dvořák č. 29, rám, mírně poškozeno
akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 35,5 x 33 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 79/100, rozměr 43 x 35 cm, volný list
suchá jehla, rok 1990, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 10 x 15 cm, rám