Josef Šíma - Krajina
litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 46/50, rozměr 42 x 42,5 cm, rám
akvarel, papír, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, rám
kniha, 2x grafický list, Josef Šíma (krystal, dřevoryt) a František Tichý (hlava černocha, litografie) každý list signován, rozměr Krystal 19,5 x 15,5 cm, Hlava černocha 25,5 x 18 cm
2x serigrafie, každá signována PD, rozměr 2x cca. 14 x 20 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, rok 1945, signováno DU, rozměr 16,8 x 11,3 cm, volný list v původní knize
litografie, rok 2012, signováno DU, rozměr 20 x 14 cm, volný list
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
2x serigrafie, rok 1989, každá signována PD, rozměr 2x 13 x 9 cm, vloženo v původní knize