Alena Kučerová - Kůň
lept, rok 1989, signováno PD, aut. tisk 6/10, rozměr 7 x 10,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 10/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr papíru 54 x 38 cm, volný list
linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 15/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
olej, dřevo, rok 1950, signováno PD, rozměr 18 x 20,5 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 855/5.
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
fotografie, signováno PD, rozměr 30 x 24 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
serigrafie, rok 1968, signováno vzadu, rozměr 42 x 59 cm, volný list