Aukční historie uměleckých děl  Pátá aukce

Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016

Zima

Alfons Mucha  - Zima

Cena: 1800

pohled, litografie, značeno v kameni, rozměr 9 x 14 cm, rámováno

Mont Rouge

Jan Smetana  - Mont Rouge

litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 36,5 x 51 cm, volný list

Karel Vaca  - Bez názvu

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám