Karel Laštovka - Rozhovor
Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
Cena: 1800
pohled, litografie, značeno v kameni, rozměr 9 x 14 cm, rámováno
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
koláž, papír, rok 1972, signováno PD monogramem, vystaveno Praha 2016, rozměr 24 x 30 cm, rám
olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 31 x 32,5 cm, rám
kresba, tuš, tužka, papír, signováno PD, rozměr 17 x 15 cm, volný list
serigraie, signováno PD, číslováno E.A.XV/XXX, rozměr 62 x 42 cm
litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 36,5 x 51 cm, volný list
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám
suchá jehla, rok 1957, signováno monogramem DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm
Cena: 3600
Aktuální cena: 3600
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, volný list