Jan Hísek - Srdce
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno XIV/XX, rozměr 16,5 x 11,7 cm, volný list
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 11,8 x 6,9 cm, volný list
lept, rok 1999, signováno PD, rozměr 15,6 x 10,8 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla č. 429
serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítka, volný list
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
kresba, akvarel, tužka, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 26 x 22 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autorky
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
akryl, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 33,5 x 23,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, autorský tisk, rozměr 30 x 16,5 cm, volný list