Aukční historie uměleckých děl  Devátá aukce

Srdce

Jan Hísek  - Srdce

Cena: 1400
Aktuální cena: 1400

mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno XIV/XX, rozměr 16,5 x 11,7 cm, volný list

Sedící II.

František Gross  - Sedící II.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla č. 429

Flowers

Andy Warhol  - Flowers

serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítka, volný list

Akt dívky

Hella Guth  - Akt dívky

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

kresba, akvarel, tužka, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 26 x 22 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autorky

Strom

Josef Istler  - Strom

Cena: 14500
Aktuální cena: 14500

akryl, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 33,5 x 23,5 cm, volný list

Anděl

Adolf Born  - Anděl

litografie, signováno PD, autorský tisk, rozměr 30 x 16,5 cm, volný list