Josef Váchal - Dva psi
Cena: 17000
Aktuální cena: 17000
dřevoryt, rok 1934, signováno PD, rozměr 32,5 x 46,5 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 17000
Aktuální cena: 17000
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15,5 x 9 cm, volný list
mezzotinta, rok 2009, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 17,2 x 12,2 cm, volný list
serigrafie, rok 1976, signováno DU, rozměr 20 x 20 cm, volný list, vzadu blahopřání
litografie, rok 1994, signováno DU, rozměr 30 x 21 cm, volný list
tužka, pastel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 14,5 x 21 cm, volný list