Aukční historie uměleckých děl  Pátá aukce

Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016

Zpívaly vody

Josef Váchal  - Zpívaly vody

dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám

Válečník

František Gross  - Válečník

Cena: 2000

litografie, rok 1972, signováno PD, číslováno 53/57, rozměr 24,2 x 17,1 cm, soupis grafického díla str.164, č.394, volný list

Naturaléza

Petr Nikl  - Naturaléza

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 2006, signováno PD, rozměr 56 x 75 cm, volný list

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

litografie, rok 1959, signováno PD O.Kubín, číslováno 253/500, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, rámováno Brůžek

Únor

Karel Valter  - Únor

Cena: 16500
Aktuální cena: 16500

akryl, papír, sololit, rok 1987, signováno LN, rozměr 23 x 30 cm, rámováno