Josef Váchal - Zpívaly vody
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám
Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
Cena: 2000
litografie, rok 1972, signováno PD, číslováno 53/57, rozměr 24,2 x 17,1 cm, soupis grafického díla str.164, č.394, volný list
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15 x 15 cm
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 2006, signováno PD, rozměr 56 x 75 cm, volný list
litografie, rok 1959, signováno PD O.Kubín, číslováno 253/500, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, rámováno Brůžek
Cena: 16500
Aktuální cena: 16500
akryl, papír, sololit, rok 1987, signováno LN, rozměr 23 x 30 cm, rámováno
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,5 x 9,4 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvarel, papír, rok 1987, signováno DU, rozměr 40 x 58 cm, původní pasparta
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
litografie, rok 1975, signováno v kameni, soupis č.1057, rozměr 50 x 71,5 cm, rámováno
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
olej, lepenka, signováno PD, rozměr 35 x 44,5 cm, dílo z pozůstalosti autora