Josef Váchal - EX Libris F. M. Klicmana
Cena: 600
Aktuální cena: 600
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 103/200, rozměr 39 x 26 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
Cena: 1800
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list
Cena: 800
2x lept, každý signován PD, rozměr 23 x 15,5 cm a 26,5 x 22 cm, rám
litografie, rok 1983, signováno DU, číslováno 3/50, rozměr 38 x 30 cm, volný list
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 9,5 x 14 cm, volný list
Cena: 500
litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 9 x 14 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
linoryt, rok 1989, signováno PD, rozměr 13 x 20 cm, volný list
litografie, signováno DU, číslováno 25/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list