Josef Váchal - Patitul (Šumava umírající a romantická)
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
dřevoryt, rok 1931, signováno PD, rozměr 24 x 30 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
litografie, signováno PD, číslováno 13/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list
Cena: 1800
kolorovaná litografie, signováno PD, rok 1995, rozměr 47 x 38 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 4/10, rozměr 49 x 37,5 cm, volný list
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 37/50, rozměr 40 x 29,5 cm, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
tuš, akvarel, papír, rok 1955, signováno PD, rozměr 14 x 11 cm, volný list
lept, rok 1978-79, signováno PD, rozměr 49,5 x 66,5 cm, volný list
Cena: 1800
suchá jehla, rok 2002, signováno PD, číslováno 34/50, rozměr 57 x 36 cm, volný list
Cena: 2000
serigrafie, rok 1999, signováno vzadu, rozměr 15,5 x 22 cm, volný list
tužka, frotáž, rok 2001, signováno vzadu, rozměr papíru 42 x 30 cm, rozměr kresby 27 x 20 cm, volný list