Oldřich Jelen - Cestovatel
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 2008, signováno PD, číslováno 161/414, rozměr 21,5 x 21,5 cm, volný list, dílo z atelieru autora
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 17/45, rozměr 29 x 40 cm, volný list
olej, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z atelieru autora
barevná akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 34 x 31 cm, rám
Cena: 1900
uhel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 42 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
roláž, karton, rok 1962, signováno PD monogramem, vzadu psaní, rozměr 20 x 27 cm, rám
barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
2x litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 2x 9 x 6 cm, volný list
Cena: 800
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list