Salvador Dalí - Pegas
litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 30 x 41 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 1261
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
litografie, rok 1948, značeno v kameni, rozměr 89 x 61,5 cm, rám
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list
litografie, rok 1943, signováno PD, rozměr 39,2 x 46,5 cm, soupis Dvořák č.27, volný list
ručně kolorovaná suchá jehla, papír (japan), rok 1973, signováno PD, číslováno E.A. 12/25, rozměr 26 x 26 cm, rám
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
socha, bronz, značeno dole, 30. léta, rozměr v. 49 cm bez podstavce