Zdeněk Miler - Romance Helgolandská
6x tuš, papír, ultrafán, rok 1977, různé rozměry, volné listy
serigrafie, rok 1989, signováno vzadu, rozměr 10,5 x 21,5 cm, volný list
akryl, papír, rok 1987, signováno DU monogramem, rozměr 22 x 14,5 cm, pasparta
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
olej, plátno, rok 2021, signováno DU, rozměr 60 x 60 cm, dílo z atelieru autora
litografie, signováno DU, číslováno 20/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
suchá jehla, 90.léta, pozdější otisk, číslováno 3/12, rozměr 16 x 24,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko
litografie, rok 2000, signováno DU, rozměr 18 x 13 cm, volný list
litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 133/150, rozměr 23,5 x 33,5 cm, volný list
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 36 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 477
Cena: 850
Aktuální cena: 850
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 65/100, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list (na okraji skvrna mimo tisk. plochu)