P.F. 1990

Adolf Born  - P.F. 1990

serigrafie, rok 1989, signováno vzadu, rozměr 10,5 x 21,5 cm, volný list

Jan Koblasa  - Postava

akryl, papír, rok 1987, signováno DU monogramem, rozměr 22 x 14,5 cm, pasparta

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 20/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Poutač

Kamil Lhoták  - Poutač

suchá jehla, 90.léta, pozdější otisk, číslováno 3/12, rozměr 16 x 24,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

litografie, rok 2000, signováno DU, rozměr 18 x 13 cm, volný list

Hlava s anténou (Hlava IV.)

František Gross  - Dvorek

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 36 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 477

Anděl smrti

Josef Istler  - Anděl smrti

Cena: 850
Aktuální cena: 850

lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 65/100, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list (na okraji skvrna mimo tisk. plochu)