Karel Demel - Má vlast VI.
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
tuš, papír, rok 1940, signováno PD, rozměr 18 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm
6x suchá jehla, rok 1979, každý list signován PD, rozměr 20 x 12 cm a 12 x 20 cm, vyšlo nákladem autora 60 neprodejných souborů, tento má číslo 23, volné listy
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 39 x 27 cm, volný list
olej, sololit, rok 2005, signováno PD, rozměr 93 x 61 cm, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno
lept, signováno PD, číslováno 13/200, rozměr 33 x 24 cm, volný list