Josef Liesler - Rybí zátiší
litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 118/125, rozměr 52 x 36,5 cm, volný list
Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 4/5, rozměr 28,5 x 22,5 cm, volný list
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 17/30, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list
olej, plátno, rok 1989, signováno LD, rozměr 85 x 65 cm, rám
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,7 x 9 cm, volný list
tuš, papír, rok 1935, v horní části popis autora, vzadu popis a 2 autorská razítka, rozměr 30 x 44 cm, volný list
akryl, plátno, rok 1986, signováno DU, vzadu popis a věnování, dílo pochází ze sbírky Herberta Grünebauma, rozměr 96 x 65,5 cm, rám
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
tuš, papír, signováno PD monogramem, rozměr 30 x 21 cm, volný list
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 31,5 x 19,5 cm