Aukční historie uměleckých děl  Pátá aukce

Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016

Rybí zátiší

Josef Liesler  - Rybí zátiší

litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 118/125, rozměr 52 x 36,5 cm, volný list

Kompozice

Josef Istler  - Kompozice

lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 4/5, rozměr 28,5 x 22,5 cm, volný list

Globus

Oldřich Kulhánek  - Globus

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 17/30, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list

V podhradí

Karel Chaba  - V podhradí

olej, plátno, rok 1989, signováno LD, rozměr 85 x 65 cm, rám

Růžový kolotoč

Aleš Lamr  - Růžový kolotoč

akryl, plátno, rok 1986, signováno DU, vzadu popis a věnování, dílo pochází ze sbírky Herberta Grünebauma, rozměr 96 x 65,5 cm, rám

Sedící akt - Město

Josef Tockstein  - Sedící akt - Město

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 31,5 x 19,5 cm