Ota Janeček - Akt
Cena: 12900
Aktuální cena: 12900
kresba uhlem, rok 1966, signováno LD, číslo katalogu 9068, rozměr 32 x 49 cm, volný list
Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
Cena: 12900
Aktuální cena: 12900
Cena: 800
ofset, 40-50tá léta, značeno v kameni, vydalo Státní nakladatelství v Praze, vytiskly Grafické závody Bayer v Kolíně, vzadu razítko Knihovna Akademie výtvarných umění v Praze, rozměr 23 x 35 cm, volný list
litografie, rok 1918, signováno PD, vystaveno Praha 2014-15, rozměr 24 x 17 cm, rám
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IV/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str.95 č.309-319, náklad 65+IX, volný list
Cena: 400
Aktuální cena: 400
litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 40/150, rozměr 20,5 x 29,5 cm, volný list
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
barevná litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 64,5 x 49 cm, volný list
lept, rok 1947, signováno PD, rozměr 23,5 x 18 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
lept, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 21 x 12 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300