Aukční historie uměleckých děl  Pátá aukce

Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016

Akt

Ota Janeček  - Akt

Cena: 12900
Aktuální cena: 12900

kresba uhlem, rok 1966, signováno LD, číslo katalogu 9068, rozměr 32 x 49 cm, volný list

Na kládě

Josef Čapek  - Na kládě

Cena: 800

ofset, 40-50tá léta, značeno v kameni, vydalo Státní nakladatelství v Praze, vytiskly Grafické závody Bayer v Kolíně, vzadu razítko Knihovna Akademie výtvarných umění v Praze, rozměr 23 x 35 cm, volný list

Bolest

Jan Zrzavý  - Bolest

litografie, rok 1918, signováno PD, vystaveno Praha 2014-15, rozměr 24 x 17 cm, rám

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

BELLA ITALIA X.

Albín Brunovský  - Bella Italia X

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IV/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str.95 č.309-319, náklad 65+IX, volný list