Aukční historie uměleckých děl  Třetí aukce

Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena

Objekt

Milan Coufal  - Objekt

Cena: 400
Aktuální cena: 400

socha, čedič, železo, rok 2014, značeno, rozměr v.8 cm, š.12 cm

Vítězslav Nezval

Marie Šechtlová  - Vítězslav Nezval

Cena: 500

5x mezzotinta, rok 1985, každá signována, náklad 100 kusů, vydáno k nedožitým básníkovým pětaosmdesátinám, rozměr 5x 20 x 16 cm

Ivo

Oldřich Kulhánek  - Ivo

lept, rok 1978, signováno PD, rozměr 9,8 x 5,2 cm, volný list

Václav Hejna  - Postava

dřevoryt, rok 1937, signováno LD, číslováno 3/25, rozměr 15 x 10 cm, volný list

Fantastická symfonie

Karel Demel  - Fantastická symfonie

Cena: 600
Aktuální cena: 600

kombinovaná technika, rok 2007-2008, signováno PD, vydalo nakladatelství "Kniha, grafika, bibliofilie", č.100/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list

Pijáci

Jiří Anderle  - Pijáci

Cena: 1900

suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 161/200, rozměr 15,5 x 10,5 cm, volný list