František Kupka - Bílé rytmy na černém
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list
reliéf, bronz, rok 1979, značeno PD, rozměr 47 x 47 cm, dílo publikováno v monografii J. Malina, Olbram Zoubek, 1996, č. 168, str. 86
Cena: 1800
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
pero, papír, rok 1973, signováno DU, rozměr 24 x 19 cm, volný list
Cena: 28000
Aktuální cena: 28000
kniha v kazetě, 3x suchá jehla, rok 1967, každá signována PD, číslováno 21/69, rozměr díla 30 x 23 cm, signatura Annie le Brun, v knize několik reprodukcí koláží
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 435/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list
suchá jehla, rok 1979, signováno DU Anderle, číslováno 17/40, rozměr 75 x 99 cm, volný list