Jan Merta - Útes
litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 57/60, rozměr 21 x 14,5 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 700
Aktuální cena: 700
dřevoryt, signováno PD, značeno v kameni LD, rozměr 10,5 x 9 cm, volný list, mírně poškozeno
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 16 cm, volný list
olej, překližka, rok 1939, signováno PD, rozměr 24,5 x 36 cm, rám
litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 57/60, rozměr 14,5 x 21 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
Cena: 19800
Aktuální cena: 19800
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
serigrafie, plastová folie, rok 1971-72, rozměr 59 x 59 cm, rám
Cena: 33000
Aktuální cena: 33000