Přehled uměleckých děl v aukci  Dvacátá třetí aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Belvedér

Vincenc Beneš  - Belvedér

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, signováno PD tužkou a v kameni, číslováno 270/500, rozměr 33,5 x 45,5, cm, rám

Brno

Bohumír Matal  - Brno

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list

Jan Saudek  - Bez názvu

Cena: 13500
Aktuální cena: 14500

fotografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 24 x 29,5 cm, volný list

Ženská hlava

Josef Čapek  - Ženská hlava

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

linořez, rok 1917, rozměr 21 x 15 cm, volný list, příloha Veraikonu ročník VII. , soupis díla Pavla Pečinková str. 80