Přehled uměleckých děl v aukci  Třináctá aukce

Fontána

Josef Istler  - Fontána

lept, signováno PD, číslováno 22/23, rozměr 36 x 23,5 cm, volný list

Žrouti

Karel Nepraš  - Žrouti

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 19/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám

František Hudeček  - Hlava

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list

Emil Filla  - Hlava

Cena: 15000
Aktuální cena: 15000

socha, bronz, rok 1930-35, rozměr v. 19 cm

Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Karel Chaba  - Bohumil Hrabal - Praha Karla Chaby

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm