Jan Zrzavý  -  Zátiší u Svatého Marka

Aktuální cena: 28000
Aktuální kupující: 0420

Identifikační číslo: 8597

pastel, běloba, papír, rok 1967, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, vystaveno Praha 2014-15, rámováno Brůžek

Vyvolávací cena: 14500Kč