Karel Nepraš  -  Žrouti

Aktuální kupující: 0150

Karel Nepraš (*02.04.1932 †05.04.2002)

Identifikační číslo: 6256

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 19/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 3000Kč