František Emler  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 22:00:00

František Emler (*26.07.1912 †24.05.1992)

Identifikační číslo: 2880

olej, karton, signováno LD, rozměr 34 x 46 cm, rám

Vyvolávací cena: 12000Kč