Tomáš Bím  -  Letní romance

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 21:40:00

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 12107

litografie, rok 2013, signováno DU, číslováno 5/50, rozměr 23,5 x 37,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2200Kč