Ota Bubeníček  -  Krajina před bouří

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 21:20:00

Ota Bubeníček (*31.10.1871 †10.09.1962)

Identifikační číslo: 11742

olej, karton, signováno LD, rozměr 25 x 32 cm, rám

Vyvolávací cena: 18000Kč