Kamil Lhoták  -  P.F. 1966 J. Hrachovec

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 21:15:00

Identifikační číslo: 2520

litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 350Kč