Jan Smetana  -  Nokturno

Aktuální cena: 22000
Aktuální kupující: 0332

Jan Smetana (*03.10.1918 †06.04.1998)

Identifikační číslo: 11923

olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora

Vyvolávací cena: 22000Kč