Věra Janoušková  -  Hlava

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 20:00:00

Věra Janoušková (*25.06.1922 †10.08.2010)

Identifikační číslo: 12164

litografie, rok 1997, signováno PD, aut, tisk, rozměr 26 x 19 cm, volný list

Vyvolávací cena: 800Kč