František Gross  -  Hlava

Aktuální cena: 240000

Identifikační číslo: 11700

olej, sololit, rok 1981, signováno PN, rozměr 68,5 x 51 cm, rám, reprodukováno v soupisu Eva Petrová str. 243, č. 293, vystaveno Praha 2017 a Biennale di Venezia r. 1982, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 49000Kč